مهلت ثبت نام در حوزه علميه خواهران تمديد شد

IMG10182989

مدیر سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران از تمدید ثبت نام در حوزه‌های علمیه خواهران تا پایان اسفندماه جاری خبر داد.

حجت الاسلام محمد احمدی  اظهار داشت: ثبت نام برای حوزه‌های علمیه خواهران تا پایان اسفندماه تمدید شده است و علاقمندان می‌توانند برای آسانی ثبت نام خود به مدارس علمیه مراجعه کنند.

وی با اشاره به مشکل ایجاد شده در سامانه ثبت نام بیان داشت: با اضافه کردن درگاه بانک ملت ثبت نام خواهران آسان تر شد و مشکل بانک ملی هنوز برطرف نشده است و علاقمندانی که تاکنون موفق به ثبت نام در حوزه علمیه خواهران نشده‌اند تا پایان اسفندماه فرصت دارند برای تسهیل ثبت نام خود، به صورت حضوری به مدارس علمیه خواهران مراجعه کنند.

مدیر سنجش و پذیرش حوزه های علمیه خواهران عنوان کرد: طی دو روز گذشته سه هزار نفر در خرید کارت ثبت نام به صورت اینترنتی از درگاه بانک ملی با مشکل مواجه شده‌اند و لازم است علاقمندانی که از طریق پایگاه اینترنتیwww.whc.ir  ثبت نام می‌کنند برای خرید کارت ثبت نام از طریق بانک ملت اقدام کنند.

حجت الاسلام احمدی تصریح کرد: ثبت نام در حوزه علمیه خواهران از 26 بهمن ماه آغاز شده بود و تاکنون 26 هزار نفر موفق به ثبت نام شده‌اند.

گفتنی است امسال ظرفیت پذیرش حوزه علمیه خواهران در استان قم تا 300 نفر افزایش یافته و در سراسر کشور بیش از 17 هزار نفر پذیرش می‌شوند.

یک نظر

  1. باسلام سایت بسیار خوبی دارید لطفا از سایت ما هم دیدن کنید ضرر نمیکنید باتشکر
    http://www.safinatonajat.ir

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*