مناسبت ها

امام جمعه بندرلنگه؛ اقتصاد مقاومتی در صدر اسلام با دارایی حضرت خدیجه(س) تحقق یافت

IMG_5111

امام جمعه بندرلنگه در اولین همایش بزرگداشت مقام حضرت خدیجه(س) با تبیین تحقق اقتصاد مقاومتی در زمان پیامبر(ص) بواسطه ی اموال حضرت خدیجه(س)، به تفسیر شخصیت بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران پرداخت. ادامه مطلب »

جهاد طلبگی در ماه محرم

img_20161008_080543

امام صادق سلام الله علیه : إنَّ يَومَ الحُسَينِ أعظَمُ مُصيبَةً مِن جَميعِ سائِرِ الأيّامِ روز شهادت امام حسين سلام الله علیه سوگناك ترين روزها است . علل الشرائع : ص ۲۲۵ / ميزان الحكمه : ج‏7، ص408 به گزارش رابط خبری حوزه علمیه ریحانه الرسول ،دهه اول محرم الحرام سال جاری باتمهیدات مدیریت و معاون فرهنگی، وبه همت مبلغان، ... ادامه مطلب »

هفته دفاع مقدس گرامی باد

3-copy

  گم شده ایم در کوره راه های زندگی، ستاره های آسمان تاریخ ایران! راه را نشانمان دهید… ما برای عروج به آسمان آفریده شده ایم… بیا باهم قدم در راه آسمان بگذاریم…عشق به سبک آسمان… بالی نمی خواهم، این پوتین های کهنه هم می توانند مرا به آسمان ببرند.«شهید آوینی»    …عشق از زمین تا آسمان… قدم اول:«توبه» از اسارت ... ادامه مطلب »

شرکت طلاب واساتید پایگاه بسیج طلاب حضرت فاطمه (س) در راهپیمایی 13 آبان

aaaa

امروزطلاب و اساتید بسیجی مدرسه علمیه ریحانه الرسول(س) جهت گرامیداشت روز 13 آبان و تجدید میثاق با آرمان های جمهوری اسلامی ایران و همچنین اعلام انزجار از مستکبرین و دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی ایران ، همگام با مردم ولایت مدار ودانش آموزان وسایر ارگان ها در راهپیمایی بزرگ 13 آبان از مکان میدان شهدا گمنام شهرستان قشم تا ... ادامه مطلب »

اعمال ماه مبارک رجب المرجب

                                 اعمال شب و روز اول ماه رجب رجب فرصتی برای خداشناسی و خودسازی است و در فضیلت آن همین بس که در صحرای محشر و در میان همه دل نگرانیها، آوایی طنین انداز می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود که ” این الرجبیون” کجایند کسانی که ماه رجب را محترم شمرده و اعمالی از آن ماه را انجام داده اند؟ و بدین ترتیب آن ... ادامه مطلب »

XSLT Plugin by Leo Jiang